The SOTI ONE Platform

SOTI ONE PLATFORM - Her şeyi birbirine bağlar

SOTI ONE Platform, işiniz için kritik öneme sahip mobil faaliyetlerinize ait maliyetleri, karmaşıklığı ve hizmet kesintilerini azaltmak için tasarlanmış entegre bir çözüm paketidir. Yedi adet yenilikçi ürünün birleşiminden oluşan SOTI ONE Platform, işletmelerin işlevsel sıkıntıları ve hizmet kesintilerini ortadan kaldırmasına, uygulamaları daha hızlı oluşturmasına, tüm mobil ve IoT cihazları tek yerden yönetmesine ve aksiyona dönüşebilecek içgörüler edinmesine yardımcı olur. Her şey birbirine bağlandığında SOTI ONE Platform, mobil ve IoT işletme faaliyetlerini daha sade, akıllı ve güvenilir kılar.

Highlights from the SOTI ONE Platform:

 • Rapid device provisioning and enrollment
 • Identity and access management
 • Secure device, apps, content and data
 • Compatible with Google Android, Apple iOS & macOS, Microsoft Windows and Linux
 • Purpose-built diagnostic help desk solution
 • Remote view/control
 • Rugged and IoT device management
 • Geofencing capabilities
 • Rapid app development and deployment
 • Compliance alerts/rules
 • App Store and Google Play integration
SOTI MobiControl


Hizmet kesintisi, Kurumsal Mobilite Yönetimi’ne (EMM) ilişkin çok sayıda endişeden sadece biridir. Bunu yasalar ve kurallar takip eder. Çalışanlarınızın, sektörünüzün düzenlemelerine uygun bir şekilde hareket etmelerini sağlamak, özellikle bunu yapmamanın sonucu olarak yüksek cezalar söz konusu olduğunda temel önceliktir. Bir diğer endişe ise veri güvenliğidir. Veri ihlallerinin %41'inden fazlası kayıp ya da çalınmış cihazlardan kaynaklanmaktadır. Mobil cihazlarınız ve uygulamalarınızdaki veri ve içeriğin güvenliğini sağlamak da işiniz için öncelikli bir konu olmalıdır. SOTI MobiControl ile işinizi ve çalışanlarınızı koruyun.


SOTI MobiControl, Kurumsal Mobilite Yönetimi’ni (EMM) her zamankinden daha kolay hale getirir. Tüm yaşam döngüsü boyunca, her türlü işletim sistemine sahip tüm cihazları ya da uç noktaları güvenli bir şekilde yönetmek için şirketlere destek olur. Fiziksel varlıkları takip etmekten, uygulamaları ve içeriği yönetmeye kadar, ticari mobilitenin tüm unsurlarını kontrol eder, üstelik bunu cihaz ve verilerin güvenliğini sağlayarak gerçekleştirir.SOTI XTreme Teknolojisi ve SOTI XTreme Hub
SOTI MobiControl üst düzey ölçeklenebilirlik özelliğine sahip SOTI Xtreme Teknolojisi’ni sunar: Bu özellik, mobil cihazlara çok daha kısa sürede uygulama ve veri dağıtılmasını sağlar; işletmenizin yanıt hızını en az 10 katına çıkarır.


** SOTI XTreme Hub hizmetinden sadece Premium veya Kurumsal Destek Paketi’ne sahip müşteriler faydalanabilir. **Demo Talebi  Bize Ulaşın
SOTI Assist


Ağ bağlantısı ve uygulama yazılımı, ortalama olarak olay başına yaklaşık 2 saatlik hizmet kesintisine neden olan mobil cihaz arızasının önde gelen nedenlerindendir. Her vardiya için, düşük performans gösteren bir uygulamada yaşanacak bir kesinti dahi yıllık olarak mobil çalışan başına neredeyse 20.000$ değerinde destek ve üretkenlik kaybı anlamına gelir.

 

SOTI Assist, sektörde "amaca yönelik geliştirilmiş" ve mobil çağ için tasarlanmış ilk tanılama yardım masası çözümüdür. SOTI'nin ödüllü uzaktan kontrol teknolojisine sahiptir ve teknisyenlerin, herhangi bir yerden herhangi bir zamanda, mobil cihaz ve uygulama sorunlarını analiz etmelerini ve sorunları etkin bir şekilde çözmelerini mümkün kılar. SOTI Assist çalışanlarınızın işlerine odaklanmasını ve yardım masası personelinizin stressiz ve üretken olmalarını sağlar.Demo Talebi Bize Ulaşın
SOTI Snap


İşiniz için özel bir uygulama geliştirmenin beş ay kadar sürebileceğini ve maliyetinin 55.000$'a varabileceğini biliyor muydunuz? Aslında işletmelerin %64'ü uygulama geliştirme planlarında gecikmeler olduğunu, bunların %37'sinin de yeteri kadar mobil uygulama geliştiricisinin olmamasından kaynaklandığını bildirmiştir.

 

SOTI Snap, işletmeler için platformlar arası bir mobil uygulama geliştirme çözümüdür. Kurumları, uzman kaynak ihtiyacı olmadan hızlı ve ekonomik bir şekilde, ihtiyaçları olan mobil uygulamaları geliştirmek üzere destekler. Herkes, günler ya da haftaların aksine dakikalar ya da saatler içinde, sadece araçları sürükleyip bırakarak, uygulamaların prototiplerini hazırlayabilir ve kullanıma sunabilir. SOTI Snap, işletmeniz için uygulama geliştirmenin maliyetini, karmaşıklığını ve kod yazma gerekliliğini ortadan kaldırır.Demo Talebi Bize Ulaşın
SOTI Insight


İşletmelerin mobilite çözümleri için yaptıkları harcamalar her yıl artmaktadır ve 2022 yılında yarım trilyon doları aşması beklenmektedir. Buna rağmen, 5 şirketten yalnızca 1'i mobil operasyonlarının etkili bir şekilde çalışmasını sağlamak üzere mobil cihazları ve uygulamaları üzerinde eksiksiz kontrole sahiptir.

 

SOTI Insight; uygulama, veri, ağ ve konum kullanımı ve operasyonlar hakkında kullanıma hazır analizler sunan bir kurumsal zeka çözümüdür. SOTI Insight, şirketlerin hizmete aldıkları mobilite çözümlerinin performansı hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmalarını sağlar.

SOTI Insight screenshot
SOTI Connect


Hala yönetim gerektiren başsız IoT cihazlarınız mı var? İşiniz için kritik öneme sahip IoT cihazlarının hizmet kesintileri işletmenizin operasyonlarının görünürlüğünü kaybetmesine neden olarak gelir ve verimlilik kaybına yol açabilir, hatta insanların hayatlarını riske atabilir.

 

SOTI Connect, bir kuruluş dahilindeki IoT cihazlarının eksiksiz yaşam döngüsü yönetimini sağlamak üzere geliştirilmiş bir IoT çözümüdür. Yüksek esnekliğe sahip veri tabanlı mimarisi, yeni IoT cihazlarının kolayca desteklenmesine ve yönetilmesine olanak tanıyarak IoT girişimleri için pazara sürülme süresini kısaltır. SOTI Connect'in bu ilk sürümü, işletme için önemli görevlerde kullanılan uzmanlaşmış yazıcıların yönetimi ve desteğine odaklanır.

SOTI Connect screenshot
SOTI Identity


Bir iş gücüne, işletme için önemli uygulamalar ve portallara erişim sunulduğunda, güvenlik her zaman en önemli unsur olur.

 

SOTI Identity, SOTI ONE Platform çözüm setine basit ve güvenli erişime olanak tanır. Merkezi kullanıcı yetkilendirmesi, tek giriş ve rol yönetimi sunarak kuruluşların sorunsuz, entegre mobilite yönetimi iş akışları oluşturmalarına destek olur.

SOTI Identity screenshot
SOTI Central


Ürün uzmanları ve sektör profesyonelleriyle iletişim ağı kurmak önemlidir. SOTI Central, ürün uzmanlarından ihtiyaç duydukları yanıtları almalarını, SOTI topluluğuyla etkileşim kurmalarını ve SOTI ONE Platform çevresinde oluşturulmuş ürün ve hizmet kitaplığından faydalanmalarını sağlamak için, SOTI partnerlerine ve müşterilerine yönelik oluşturulmuş bir çevrimiçi topluluktur.Keşfedin
SOTI Centralscreenshot