SOTI ONE PLATFORMU Her şeyi birbirine bağlar

SOTI ONE Platformu, işletme açısından kritik mobil faaliyetlerinize ait maliyetleri, karmaşıklığı ve iş kesintilerini süresini azaltmak için tasarlanmış bir çözüm grubudur. Yedi adet, devrim niteliğindeki ürünün birleşiminden oluşan SOTI ONE Platformu, işletmelerin işlevsel sıkıntıları ve, iş kesintilerinisüresini ortadan kaldırmasına, uygulamaları daha hızlı oluşturmasına,tüm mobil ve IoT cihazları tek yerde yönetmesine ve eyleme dönük bilgiler almasına yardımcı olur. Her şey birbirine bağlandığında SOTI ONE Platformu, mobil ve IoT işletme faaliyetlerini daha basit, daha akıllı ve daha güvenilir kılar.

Highlights from the SOTI ONE Platform:

 • Rapid device provisioning and enrollment
 • Identity and access management
 • Secure device, apps, content and data
 • Compatible with Google Android, Apple iOS & macOS, Microsoft Windows and Linux
 • Purpose-built diagnostic help desk solution
 • Remote view/control
 • Rugged and IoT device management
 • Geofencing capabilities
 • Rapid app development and deployment
 • Compliance alerts/rules
 • App Store and Google Play integration
SOTI MobiControl


Hizmet kesinti süresi, EMM ile ilişkili çok sayıda endişeden sadece biridir. Ayrıca yasa ve kurallar da önde gelen endişelerden biridir. Çalışanlarınızın, sektörünüzün düzenlemelerine uyumlu bir şekilde hareket etmelerini sağlamak özellikle bunu yapmamanın sonucu olarak yüksek cezalar söz konusu olduğunda temel önceliktir. Bir diğer endişe de veri güvenliğidir. Tüm veri ihlallerinin %41'inden fazlasının sebebikayıp ya da çalınmış cihazlardır.. Mobil cihazlarınız ve uygulamalarınızdaki veri ve içeriğin güvenliğini sağlamak da işiniz için öncelikli bır konudurç. SOTI MobiControl ile çalışanlarınızı ve sizin için önemli olanları koruyun.

SOTI MobiControl, Kurumsal Mobilite Yönetimini (EMM) her zamankinden daha kolay hale getirir. Hizmete başlamasında hizmetten alındığı tüm yaşam döngüsü boyunca, her türlü işletim sistemine sahip tüm cihazları ya da uç noktaları güvenli bir şekilde yönetmek için şirketlere destek olur. Fiziksel varlıkları takip etmekten, uygulamaları ve içeriği yönetmeye kadar, ticari mobilitenin tüm unsurlarını kontrol eder, üstelik bunu cihazlar ile verileri güvenli ve sağlam tutarak gerçekleştirir.

Şimdi SOTI'nin yeni XTreme teknolojisini kullanan yüksek düzeyde ölçeklendirilebilirliğe sahip JavaScript'i destekleyen yeni bir Android Betik Motoru, yöneticilerin otonom olarak yürütülebilen karmaşık yönetim eylemleri için betik komutları yazmasına olanak tanır.Demo Talep et Bize Ulaşın
SOTI MobiControl screenshot
SOTI Assist


Ağ bağlantısı ve uygulama yazılımı, ortalama olarak olay başına yaklaşık 2 saat hizmet kesinti süresine neden olan mobil cihaz arızasının önde gelen nedenlerindendir. Her vardiya için düşük performans gösteren bir uygulamada yaşanacak bir kesinti dahi yıllık olarak mobil çalışan başına neredeyse 20.000$ değerinde destek ve üretkenlik kaybı anlamına gelir.

SOTI Assist, sektörde "amaca yönelik geliştirilmiş" ve önce mobil öncelikli çağı için tasarlanmış ilk tanılama yardım masası çözümüdür. SOTI'nin ödüllü uzaktan kumanda teknolojisi,ne sahip olup teknisyenlerin herhangi bir yerden herhangi bir zamanda mobil cihaz ve uygulama sorunlarını analiz etmelerini, sorun gidermelerini ve çözmelerini kolay ve etkin kılar. SOTI Assist çalışanlarınızın çalışmasını işlerine odaklanmasını ve yardım masası çalışanlarınızın da stressiz ve üretken olmalarını sağlar.Demo Talep et Bize Ulaşın
SOTI Assist screenshot
SOTI Snap


İşiniz için özel bir uygulama geliştirmenin beş ay kadar sürebileceğini ve maliyetinin 55.000$'a varabileceğini biliyor muydunuz? Gerçekte işletmelerin %64'ünün uygulama geliştirme planlarında gecikmeler olduğunu birikmiş olduğunu ve bunların %37'sinin de yeteri kadar mobil uygulama geliştiricisinin olmamasına bağlı olduğunu bildirmiştir.

SOTI Snap, işletmeler için platformlar arasında kullanılan bir mobil uygulama geliştirme çözümüdür. Kurumları, uzman kaynak ihtiyacı olmadan hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde ihtiyaçları olan mobil uygulamaları geliştirmek üzere destekler. İşletmelerin günler ya da haftaların aksine dakikalar ya da saatler içinde uygulamaların prototiplerini hazırlamak, tekrarlamak ve hizmete almalarını sağlamak için herkes ihtiyacı olan widget'ları sürükleyip bırakarak bir uygulama oluşturabilir. SOTI Snap, işletmeniz için uygulama geliştirmenin maliyetini, karmaşıklığını ve kod yazma gerekliliğini ortadan kaldırır.Demo Talep et Bize Ulaşın
SOTI Snap screenshot
SOTI Insight


İşletmelerin mobilite çözümleri için yaptıkları harcama her yıl artmakta olup 2022 yılında yarım trilyon doları aşması beklenmektedir ancak 5 şirketten yalnızca 1'i mobil operasyonlarının etkili bir şekilde çalışmasını sağlamak üzere mobil cihazları ve uygulamaları üzerinde eksiksiz görünürlüğe sahiptir.

SOTI Insight; uygulama, veri, ağ ve konum kullanımı ve operasyonlar hakkında kullanıma hazır analiz sunan bir ticari istihbarat çözümüdür. SOTI Insight, şirketlerin hizmete aldıkları mobilite çözümlerinin performansı hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmalarını sağlar.

SOTI Insight screenshot
SOTI Connect


Hala yönetim gerektiren başsız IoT cihazlarınız mı var? Ticari öneme sahip IoT cihazlarının hizmetlerinde görülen kesinti süreleri, bir kuruluşun operasyonlarının görünürlüğünü kaybetmesine yol açarak gelir, verimlilik kaybına yol açabilir hatta insanların hayatlarını riske atabilir.

SOTI Connect, bir kuruluş dahilindeki IoT cihazlarının eksiksiz yaşam döngüsü yönetimini sağlamak üzere işletmeler için geliştirilmiş bir IoT çözümüdür. Yüksek esnekliğe sahip veri tabanlı mimarisi, yeni IoT cihazlarının kolayca desteklenmesine ve yönetilmesine olanak tanıyarak IoT girişimleri için pazara sürülme süresini kısaltır. SOTI Connect'in bu ilk sürümünde işletme için önemli görevlerde kullanılan uzmanlaşmış yazıcıların yönetimi ve desteğine odaklanılmıştır.

SOTI Connect screenshot
SOTI Identity


Bir iş gücüne işletme için önemli uygulamalar ve portallara erişim sunulduğunda güvenlik her zaman en önemli unsur olur.

SOTI Identity, SOTI ONE Platformu çözüm setine basit ve güvenli erişime olanak tanır. Merkezi kullanıcı yetkilendirmesi, tek giriş ve rol yönetimi sunarak kuruluşların sorunsuz, entegre mobilite yönetim iş akışları oluşturmalarına destek olur.

SOTI Identity screenshot
SOTI Central


Ürün uzmanlarıyla birlikte sektör profesyonelleriyle ağ kurmak önemlidir. SOTI Central, ürün uzmanlarından ihtiyaç duydukları yanıtları almak, SOTI topluluğuyla etkileşim kurmak ve SOTI ONE Platformu çevresinde oluşturulmuş ürün ve hizmet kitaplığına göz atmaları için SOTI partnerlerine ve müşterilerine yönelik bir çevrimiçi topluluktur.Teftiş etmek Central
SOTI Centralscreenshot