Want a free trial for SOTI MobiControl? Click here to start your Trial.

Ücretsiz 30 Günlük Denemenizi Başlatın

İşlerini yürütmek için mobil teknolojiye bağlı olan tüm şirketlerin EMM'e ihtiyacı vardır. Ancak en iyi şirketlerin sadece mobil güvenlik ve yönetimden daha fazlasına ihtiyaçları vardır. SOTI ONE ödüllü EMM ile başlayarak IoT yönetimi, hızlı uygulama geliştirme ve mobil öncelikli yardım masasını eklemiştir.

Ücretsiz Denemeye Kayıt Olmak İçin 3 Neden

Gerçekten ücretsiz — Herhangi bir alım emri, kredi kartı, başka herhangi bir yükümlülük söz konusu değil. Karşılığında istediğimiz tek şey temel iletişim ve demografik bilgiler. Ürünlerimizi kimin denediğini ve neden denediğini bilmek istiyoruz.

İşletme Mobilite Yardımı – Çözüm sağlayıcınız olarak SOTI'yi seçmeseniz dahi ücretsiz denemeniz sırasında işletme mobilitesi hakkında bilgi edinmenize yardımcı olmayı taahhüt ediyoruz. SOTI uzmanları sizin için her şeyi çok daha kolay hale getirebilecekken neden bu zor dersi kendi kendinize öğrenesiniz?

Koşmadan önce Yürüyün – Yürümeden önce Emekleyin: Şirketinizin en fazla 20 mobil cihazı için ücretsiz bir deneme ile başlayın. Tam bir bulut lisansına yükselterek biraz daha derin ve kapsamlı hizmete geçin. "Tamamını" ortaya sürmeden önce sınırlı bir hizmete almayı deneyin.

Denemek istediğiniz ürünleri seçin
[?] Kullanıcı adı 4 ile 99 Karakter arasında olmalıdır. Kullanıcı adı sadece harflerden ve rakamlardan oluşmalıdır.
loading...

En kısa sürede bir SOTI temsilcisi sizinle iletişim kurarak sorularınızı yanıtlayacak ve ücretsiz deneme ile ilgili olarak size yardımcı olacaktır.

We are processing your request, please wait...